Qeb khoom
Tiv tauj peb

ByTune Electronics Co., Ltd

Cov Hoobkas Siv :

Ntxiv: A5 lub tsev, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming lub cheeb tsam, ZhenZhen, 518100, Suav teb

Tel: 0755-27765981

Fax: 0755-8529 6631

Engineering: support@btslipring.com


Cov Chaw Muag Khoom :

Tel: + 86-755-2964 2158

Fax: + 86-755-2350 3855

Txawb: 189 2742 5032

Ntxiv: 6th floor, C lub tsev, Cov cim tshiab; Hi-tech Park, 28 cheeb tsam, Bao'an, Shenzhen, 518125, Suav teb

Muag: sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype: btslipring


Tebchaws Meskas

usoffice@btslipring.com

Tebchaws Asmeskas Atlanta

Canada Edmonton

Ib qho qauv plaub channel fiber ntau optic teb txha

Ib qho qauv plaub channel fiber ntau optic teb txha

Ua qauv nab npawb: BTFO-04-02 4-channel FORJ nrog mixed fibers (2 SM thiab 2 hli) Fiber ntau yam: SMF28 thiab 50/125um GI nrog lub 3 hli tsho Fiber ntau ntev: 1mWavelength:1310 / 1550nm SM; 1310/850nm MM Hom connector: ST Tsis zoo: < 5 dB TSAB Variation: +/-1dB Crosstalk: <-50 dB Ceev: 200 rpm Kev co: MIL-STD-167-1A Tej yam kho tsheb: MIL-STD - 810G tus IP Qib: tus IP 65 (IP68Optional)

Txhawb tshuaj

Ib qho qauv plaub channel fiber ntau optic teb txha
Qauv nab npawb: BTFO-04-01

Fiber ntau Optic tiab hauv qab rings yog kho qhov muag rau dab ris hauv qab hluav taws xob rings muaj hluav taws xob Pib ntsais koj teeb tseg, ib txhais tau tias kis tau chaw nyob rotating interfaces, tshwj xeeb tshaj yog thaum kis tus nqi nyiaj loj ntawm cov ntaub ntawv. Fiber ntau optic tiab hauv qab rings tuav lub intrinsic zoo fiber ntau kawg kom kawg. ByTune Electronics tau lawm yuav ua tau fiber ntau optic tiab hauv qab rings 20 xyoo.

Hauj lwm:4-channel FORJ nrog mixed fibers (2 SM thiab 2 hli)
Fiber ntau yam:SMF28 thiab 50/125um GI nrog lub 3 hli tsho
Ntev fiber ntau:1m
Wavelength:1310/1550nm SM; 1310/850nm MM
Hom connector: ME NYUAM
Tsis zoo:andlt; 5 dB
TSAB Variation:+/-1dB
Crosstalk:andlt;-50 dB
Ceev: 200 rpm
Kev co:MIL-STD-167-1A
Tej log tsheb yam:MIL-STD - 810G
Tus IP Qib:Tus IP 65 (IP68Optional)

NtaIb qho qauv plaub channel fiber ntau optic teb txha
•Provides qeeb mentshis coupling rau lub multimode los yog tib hom fiber ntau txuas
•Passive bidirectional dais
•Can yuav ua mob rau peb ruam hluav taws xob thiab hydraulic
•Alternative tsav coupling thiab mounting cov neeg no muaj (tham Hoobkas kom paub meej specification)
•Customized interfaces, kom yooj yim fiber ntau cable hloov
•Can yuav kev rau hauv tiab hauv qab ntiv nplhaib uas twb muaj lawm designs
•Aluminum los yog anodized txhuas vaj
•Rugged tsim
Poob siab thiab kev co ntawmIb qho qauv plaub channel fiber ntau optic teb txha
•Bytune fiber ntau optic tiab hauv qab rings txhawb siab poob siab thiab kev co npuas, lub neej ntev yuav tau ntau tshaj 200,000 teev thiab ntaub ntawv ntev txog li 100 km fiber ntau. Rau lwm cov khoom uas muaj tshuaj ntsuam rau cov tub rog txuj kev poob siab thiab kev co
Kev xaiv ntawmIb qho qauv plaub channel fiber ntau optic teb txha
•Supply thiab plahaum neeg kev connectors thiab fibers
• Cov mounting configurations, tsev ntaub ntawv thiab tsav couplers customization
• Dej puv thiab siab them rau cov kev siv underwater

Ntxiv ntawv, thov cuag los contactour ua hauj lwm hauv sales@btslipring.com



Ntsuas thiab kev ntsuam xyuas:


3D kuaj mus kuaj Concentricity


Suab fais Test Projecto

Cuam kuaj Reliable hu no



Hot Tags: Ib qho qauv plaub channel fiber ntau optic teb pob qij, designer thiab chaw tsim tshuaj paus, Identify txhim khu kev qha, tub rog txheem, sis tw nqi, zoo guaranteed, superior tom qab-muab kev pab, tsis zoo siab
Yam khoom
Email Us
Kev nug
ByTune Electronics Co., Ltd